Oferowane usługi

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z zewnętrznymi roletami antywłamaniowymi i zabezpieczającymi. Wykonujemy nowe rolety antywłamaniowe na wymiar oraz realizujemy naprawy w domach i budynkach komercyjnych.

Jak możemy Państwu pomóc?

Pomiary Rolet Zewnętrznych

Zapewniamy kompleksowe pomiary w ramach wizyt na obiektach (mieszkaniach, domach, budynkach firmowych) oraz na etapie projektowania przez biuro architektoniczne.

Wycena Rolet Antywłamaniowych

Na podstawie zebranych informacji o komponentach rolety zewnętrznej, które są dla Klienta najważniejsze wykonujemy dokładny kosztorys.

Produkcja i Montaż Rolet Okiennych

Od 27 lat produkujemy rolety zewnętrzne i antywłamaniowe. Wykorzystujemy tylko komponenty o najwyższej jakości, które zapewniają naszym Klientom długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie rolet okiennych.

Doradztwo Techniczne

Dla wszystkich osób, które nie mają pełnej wiedzy jaki produkt będzie odpowiedni do ich elewacji, ściany i stolarki okiennej oferujemy bezpłatne konsultacje inwestorskie. 

Serwis Rolet Antywłamaniowych

Posiadamy pełny asortyment części do wykonywania kompleksowych napraw rolet antywłamaniowych. Wszystkie wykorzystywane przez nas komponenty do rolet zewnętrznych są oryginalne i najwyższej jakości. 

smart home

Integracja z Inteligentnym Domem

Jesteśmy autoryzowanym ekspertem Somfy. Zapewniamy wdrożenia oraz integracje z systemami SMART Home – Inteligentnymi Domami.

wycena

Wsparcie techniczne i indywidualne wyceny